środa, 2 lipca 2014

8. Niegdysiejsza u wód-katalog wysyłkowy

U wód się aktualnie znajduję w Steegen ;-)
No i jak każda dama muszę mieć w tym celu odpowiedni look. Stąd zamówiłam sobie w Wiedniu kilka nowych ubrań. 


































Myślę, że dwa nowe kapelusze, cztery bluzki, dwie spódnice, dwa komplety promenadowe oraz jeden cieplejszy chyba są wystarczające. Wzięłam też jeden gorsecik i dwie haleczki, parasolkę no i krawat dla małżonka. Ach i jeszcze o szlafroczku zapomniałam...
Całość na allegro za nie pamiętam ile, ale wysyłka była droższa od ceny katralogu :-)

3 komentarze:

 1. Uwielbiam takie stare katalogi i czasopisma. Gdyby nie to, że mają już swoje lata i są podatne na zniszczenia, czytałabym je jak normalne, współczesne gazety :) Szczególnie reklamy w takich pismach są interesujące jako źródło wiedzy o ówczesnym życiu codziennym :)

  OdpowiedzUsuń

 2. ta wygięta sylwetka był przekomiczna, z tyłu pupa z przodu bluzka:)))Literka S:))
  Kapelutki urocze:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Szanowna Pani,
  zwracam się z gorącą prośbą o pomoc w realizacji filmu kostiumowego. Od dwóch lat pracuję nad filmem którego akcja będzie rozgrywać się na przełomie XVII i XVIII wieku. Aby spełnić swoje marzenie o pracy nad takim dziełem, wcieliłam się w rolę reżysera, scenarzysty, scenografa i kostiumografa, a także producenta. Z tego powodu przeznaczam na mój projekt duże nakłady finansowe z własnych środków. Do tej pory nie prosiłam nikogo o wsparcie finansowe, jednak brakuje mi jeszcze pewnej kwoty na realizację scenografii. W celu uzbierania brakującej kwoty, skorzystałam z europejskiego, międzynarodowego portalu ulule.com, który pomaga zdobywać dotacje na rozmaite projekty. Jednak, aby osiągnąć pełna skuteczność i dotrzeć do dużej grupy potencjalnych sponsorów, muszę sama zająć się promowaniem tej akcji. Własne możliwości promowania na blogu i facebooku, oraz wśród znajomych już wyczerpałam. Dlatego licząc na Pani przychylność, oraz zainteresowanie filmem i chęć pomocy przy realizacji niezależnej produkcji kostiumowej, zwracam się z prośbą o możliwość promowania tej akcji na Pani blogu. Jeżeli zdecyduje się Pani umieścić post informujący o akcji zbierania funduszy na mój film, wynagrodzę Panią, wymieniając Pani nazwisko w napisach końcowych filmu w dziale: „wsparcie medialne” (pod warunkiem że film powstanie). Prośba jest bardzo pilna, ponieważ zostało już tylko 16 dni do końca akcji, a później będzie już zbyt późno na wykonanie scenografii.
  Link do akcji zbierającej dotacje: http://www.ulule.com/embarkation-cythera/

  Więcej szczegółów na temat filmu znajdzie Pani na moim blogu w dziale „moja twórczość”:
  http://fashion-hi-story.blogspot.com/search/label/MOJA%20TW%C3%93RCZO%C5%9A%C4%86

  A także w albumie na mojej oficjalnej stronie na portalu facebook:
  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.300753720072092.1073741829.297233617090769&type=3

  Mam nadzieję, że oceni Pani projekt jako wart Pani trudu, oraz miejsca na Pani blogu.

  Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie,
  z wyrazami szacunku,
  Anna Nurzyńska

  OdpowiedzUsuń

ojej, ktoś to jednak czyta :-) no to w takim razie dziękuję za komentarz